mojpracodawca.pl

Witamy w serwisie społecznościowym mojpracodawca.pl

PRZEWODNIK PO PRACODAWCACH czyli Pracownicy dla Pracowników

Jest to ogólnopolski portal dla wszystkich, którzy są, byli lub będą pracownikami. Chcesz wyrazić opinię o swoim pracodawcy? Podzielić się swoimi doświadczeniami? Potrzebujesz informacji o przyszłym pracodawcy? To miejsce jest dla Ciebie !!! Tu dowiesz się co inni myślą o Twoim pracodawcy, a także Ty możesz wyrazić swoje zdanie. Ty tworzysz i rozwijasz nasz wspólny serwis - My zapewniamy obsługę techniczną, pełne bezpieczeństwo i anonimowość w zakresie zgodnym z przepisami prawa.

To Ty tworzysz opinię i dzielisz się nią z innymi.

My zapewniamy swobodę wypowiedzi - Ty wyrażasz swoje zdanie.

Pamiętaj jednak, że zdania, wyrażenia, oceny i komentarze zamieszczane w serwisie mojpracodawca.pl są wyłącznie subiektywnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść oraz formę.

Celem serwisu jest również budowanie właściwych relacji pomiędzy pracownikami i pracodawcami. Chcemy aby wasz serwis umożliwił w sposób anonimowy, a więc nieskrępowany, przekazanie waszym pracodawcą to co o nich myślicie. Co jest dobre i oczekiwane przez was a co powoduje niezadowolenie, frustracje i zniechęcenie. Dlatego tezę którą stawiamy dla tego serwisu to: Czy istnieje idealny pracodawca i jaki powinien on być ?

Jesteśmy przekonani, że przy Waszym zaangażowaniu i aktywności będziemy mogli w sposób czynny dyskutować o tym.

pracownik

Portal mojpracodawca.pl to Twój cyber przewodnik poprzez gąszcz firm i chaszcze pracodawców czyli Pracownicy dla Pracowników – albo E2E, dla tych co lubią takie zbitki. To ogólnopolski portal dla wszystkich którzy są, byli lub będą pracownikami.

  • Chcesz wyrazić opinie o swoim pracodawcy?
  • Podzielić się swoimi doświadczeniami?
  • Potrzebujesz informacji o przyszłym pracodawcy?

To miejsce jest dla Ciebie !!! Tu dowiesz się co myślą inni o Twoim pracodawcy, a także Ty możesz wyrazić swoje zdanie.

My zapewniamy pełne bezpieczeństwo i anonimowość dla osób wyrażających swoje opinie. To Ty tworzysz opinię i dzielisz się nią z innymi. My gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i swobodę wypowiedzi. Ty wyrażasz swoje zdanie oraz realizujesz Twoje konstytucyjne prawo wolności słowa i wysławiania się oraz przyczyniasz się do budowy społeczeństwa otwartego i transparentnego.

Jednak pamiętaj: Wyrażając swoje opinie, poglądy i oceny na łamach portalu nie możesz naruszać zasad współżycia społecznego oraz dopuszczać się naruszenia dóbr osobistych.

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem korzystania z portalu i forum mojpracodawca.pl oraz zawsze przestrzegaj zasad w nim zapisanych. Właściciele i zespół portalu mojpracodawca.pl zastrzega, że zdania, wyrażenia, oceny i komentarze zamieszczane w portalu i forum mojpracodawca.pl są osobistymi opiniami użytkowników portalu i nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść oraz formę.

pracodawcy

Pracodawco, ten portal został stworzony również z myślą o Tobie. Naszym celem jest stworzenie możliwości nieskrępowanej i otwartej dyskusji o pracy, szefach oraz stosunkach wzajemnych. Tu Twoi pracownicy mogą to robić. Można to określić jako „gorąca linia”. Czy jest bardziej istotny temat dla pracowników jak te które chcemy aby tu były poruszane? Dla Ciebie będzie to unikalna możliwość dowiedzenia się, o czym mówią Twoi pracownicy i co zrobić, żeby stali się zwartym i zmotywowanym zespołem. Tego nie dowiesz się gdzie indziej !!!

Pamiętaj!!!
Pracownicy to bardzo ważna społeczność!!!

Chcemy, abyś również brał udział w dyskusji i uczestniczył w tworzeniu tej społeczności. Włącz się w nurt dyskusji, nie bądź bierny – twórz nową wartość razem ze społecznością z którą jesteś na co dzień. Dowiedz się jakie potrzeby mają Twoi pracownicy i co Ty możesz zrobić aby praca nie była tylko i wyłącznie miejscem gdzie dostaje się pensje ale czymś więcej. Pracodawca – Pracownik to pozornie dwa przeciwne bieguny magnesu jednak nie mogące bez siebie istnieć. To jak dwa naczynia połączone lub dwa ogniwa, dwa a jednak współistniejące ze sobą i nawzajem zależne. Włącz się w nurt dyskusji i twórz wspólnie pozytywny wizerunek pracodawcy. Wykorzystaj szansę jaką razem wszyscy stworzymy.
Dołącz się i dyskutuj z nami !

Powiedz czego Ty oczekujesz, co proponujesz, co jest dla Ciebie istotne?

tworzymy społeczność

Jesteśmy grupą entuzjastów, którym przyświeca cel budowania cyber przewodników gdzie ludzie tworzą informację dla ludzi i często o ludziach czyli Ludzie dla Ludzi - albo P2P. Tworzymy społeczność, otwartą na każdego nowego uczestnika. Będzie nam miło jeśli dołączysz do nas a z naszego serwisu będziesz czerpał wartość dodaną dla siebie i Twoich najbliższych.

Nasze zasady są proste i nieskomplikowane. Możesz być użytkownikiem serwisu. Możesz stać się uczestnikiem naszej społeczności. Możesz razem z nami pracować budując i rozwijając kolejne serwisy informacyjne. Możesz być pomysłodawcą, użytkownikiem lub moderatorem. Najważniejsze abyś był otwarty nie dawał się w niczym ograniczać. Jedyną rzeczą, która może nas ograniczać jest nasza własna wyobraźnia.

Kontakt z nami będziesz miał poprzez stronę Kontakt lub szukaj nas na Forum.
zespół mojpracowca.pl